ProFakty

Najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji!
26
Kwi

Zapisy na Konferencję Profectus tylko do 30 kwietnia. Wywiad z Arturem Krupą.

Logotyp 2.1 do stopki mail1.0

 

Witamy serdecznie i przedstawiamy najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji.

 

Logotyp 2.1 do stopki mail1.0ZAPISY NA KONFERENCJĘ PROFECTUS

Przypominamy, że do 30 kwietnia trwają zapisy na naszą Konferencję Profectus „Szkolenia i Coaching – relacja przestrzenią do transformacji”, która odbędzie się 28-29 maja 2016 roku w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja do spotkania się z profesjonalistami w dziedzinie coachingu, trenerstwa i facylitacji. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Nie czekaj, zapisz się już dziś!

Serdecznie zapraszamy!
źródło: Profectus

 

 

 

wywiad z k


ROZMOWY Z PRAKTYKAMI

Rozmowy z praktykami to cykl wywiadów z profesjonalistami z dziedzin coachingu, trenerstwa i facylitacji, w których będziemy odkrywać różne oblicza profesjonalnej relacji. Ukazał się już pierwszy wywiad! Zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Arturem Krupą, który opowie Wam o psychodramie i jej zastosowaniach. Całe nagranie można obejrzeć klikając tutaj.
źródło: Profectus

 

 

 

 

SIŁA RELACJI W PODEJŚCIU ANALYTIC-NETWORK COACHING

Uczestnicy tegorocznej edycji Konferencji Profectus mogą korzystać z bogatej oferty warsztatowej. Wśród nich znajdziecie spotkanie prowadzone przez Dagmarę Miąsek, która wyjaśni czym jest Analytic-Network Coaching. Opowie o pięciu ramach w jakich ten system funkcjonuje oraz zapozna uczestników z analizą relacji i sieci, które są głównymi obszarami pracy z relacjami, w których funkcjonuje klient. Na spotkanie zapraszamy wszystkich coachów chcących dokonalić swój warsztat. Więcej informacji o tym warsztacie znajdziecie tutaj.

 

 

 

PRELEGENCI KONFERENCJI PROFECTUS

Przedstawiamy Wam kolejnych prelegentów, z którymi będziecie mieć okazję pracować podczas tegorocznej edycji Konferencji Profectus. Oto oni:

Iwona_Gierlach_Mentoring

 

 

Iwona Gierłach – od 8 lat zajmuje stanowiska kierownicze: dział HR, administracji, marketingu. Cztery lata pełniła funkcję Prezesa Zarządu w przedsiębiorstwie wykonującym badania i pomiary dla szeroko rozumianego przemysłu. Obecnie jest członkiem zarządu i założycielem firmy „Vesti – coaching, szkolenia, rekrutacja” zajmującej się coachingiem i rekrutacją na stanowiska specjalistyczne średniego i wyższego rzędu, a także dyrektorem i członkiem rady programowej fundacji „Pomiędzy” oraz członkiem Stowarzyszenia mentorów „Promentor”.

Bartłomiej Świstak Piotrowski

 

 

 

Bartłomiej Świstak Piotrowski – Kraków Miastem Startupów, TEAM Polska, startupuj.pl, członek stowarzyszenia Narzędziownia. Prezes Zarządu w Kraków Miastem Startupów oraz lider w TEAM Polska. Posiada liczne certyfikaty, między innymi BAZA szkoła trenerów akredytowana przez PTP, Narzędziownia, etc.

Dawid Bałutowski

 

 

 

Dawid Bałutowski – psycholog, coach, trener z 11-letnim doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla biznesu i pracowników oświaty. Absolwent psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończył m.in. Akademię Treningu Interpersonalnego Pracowni Elżbiety Sołtys i The Art&Science of Coaching Wszechnicy UJ i Erickson Collage International.

 

 

 

Więcej informacji już w naszym następnym wpisie!

Zespół Profectusa

Leave a Reply