ProFakty

Najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji!
11
Kwi

Zapisy na Konferencję Profectus oraz wyjątkowe spotkanie networkingowe

Logotyp 2.1 do stopki mail1.0

Witamy serdecznie i przedstawiamy najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji.


ZAPISY NA KONFERENCJĘ PROFECTUS
Logotyp 2.1 do stopki mail1.0

Przypominamy, że trwają zapisy na naszą Konferencję Profectus „Szkolenia i Coaching – relacja przestrzenią do transformacji”!

Na naszej stronie internetowej znajdziecie informacje o biletach oraz harmonogram. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi formami spotkań jakie przygotowali dla Was organizatorzy tegorocznej edycji!

Serdecznie zapraszamy!

źródło: Profectus

 

 

 

NETWORKING NA KONFERENCJI PROFECTUS

Tegoroczna edycja Naszej Konferencji bogata jest w różnorakie formy. Organizatorzy przygotowali pełen wachlarz spotkań, które będą szansą do pracy ze specjalistami w dziedzinie coachingu, trenerstwa i facylitacji! W tym roku nasi goście będą mieli szansę uczestniczyć między innymi w Networkingu, czyli specjalnej przestrzeni sprzyjającej nawiązywaniu kontaktów czy pogłębieniu relacji z innymi uczestnikami Konferencji. Czekają na Państwa wspaniali prowadzący, którzy w interesujący i nieszablonowy sposób pokażą jak nawiązywać nowe relacje.

 

 

 

PRELEGENCI KONFERENCJI PROFECTUS

Przedstawiamy Wam kolejnych prelegentów tegorocznej edycji Konferencji Profectus! Wśród nich:

borowczyk 3

 

Gabriela Borowczyk

Trener biznesu i coach. Visual Thinker. Sketchnoter. Kobieta z pasją. Ukończyła filologię germańską na Uniwersytecie Szczecińskim oraz marketing na Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie, absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachów Biznesu Akademii SET. Właściciel firmy MarkaPRO. Trener i wykładowca w Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET.

 

Dagmara Miąsek

 

 

Dagmara Miąsek

Partner w Pracowni Satysfakcji, certyfikowany Coach A-Nc (Analytic-Network Coaching) oraz ICC (International Coaching Community). Konsultant Rozwoju Organizacyjnego FCODC, psycholog, doświadczony menedżer oraz trener umiejętności menedżerskich i osobistych.

reimus2

 

 

Tadeusz Reimus

Akredytowany coach International Coach Federation na poziomie PCC (Proffesional Certified Coach) i certyfikowany coach psychodynamiczno-systemowy, z wykształcenia i powołania – psycholog.

 

 

 

SZKOŁA TRENERÓW

15 kwietnia 2016 w Krakowie rozpocznie się XXXIV edycja Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest to jeden z kluczowych programów Wszechnicy UJ. Udział w tym wydarzeniu to doskonała szansa na przygotowanie się do roli trenera i zdobycia praktycznych umiejętności związanych z prowadzeniem szkoleń. Informujemy, iż zostały już ostatnie wolne miejsca. Link do strony internetowej, gdzie można dokonać zapisów znajdziecie tutaj.

 

 

 

icf wrocławMÓZG – TWÓRCA I TWORZYWO RELACJI COACHINGOWEJ

28 kwietnia w Ewangelikalnej Wyższej Szkole Teologicznej we Wrocławiu, odbędzie się Learning Forum w temacie „Mózg – twórca i tworzywo relacji coachingowej”. Celem warsztatu będzie przekazanie uczestnikom, niezbędnej dla każdego skutecznego coacha, wiedzy o mózgu w kontekście budowania relacji coachingowej. Spotkanie prowadzi Darek Niedzieski –  akredytowany na poziomie PCC członek ICF.

Więcej informacji o prowadzącym, zapisach oraz samym wydarzeniu znajdziecie tutaj.

źródło: ICF Wrocław

 

 

 

Więcej informacji już w naszym następnym wpisie!

Zespół Profectusa

Leave a Reply