ProFakty

Najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji!
18
Kwi

Zapisy na Konferencję Profectus oraz warsztat dla introwertyków

Logotyp 2.1 do stopki mail1.0


Witamy serdecznie i przedstawiamy najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji.

 

Logotyp 2.1 do stopki mail1.0ZAPISY NA KONFERENCJĘ PROFECTUS

Przypominamy, że trwają zapisy na naszą Konferencję Profectus „Szkolenia i Coaching – relacja przestrzenią do transformacji”, która odbędzie się 28-29 maja 2016 roku w Krakowie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Na naszej stronie internetowej znajdziecie informacje o biletach, harmonogram oraz wszystkie aktualności związane z Profectusem.

Serdecznie zapraszamy!
źródło: Profectus

 

 

 

WARSZTAT DLA INTROWERTYKÓW

Jak przekonać klienta do siebie? Jak wykorzystywać w pierwszym kontakcie z nim swoje mocne strony? Jak zwiększać swoją ekspresję i prowadzić interesujący „small talk”? Na te oraz inne pytania znajdziecie odpowiedź zapisując się na warsztat tegorocznej edycji naszej Konferencji pod tytułem „Jak przekonać klienta do siebie? Warsztat dla introwertyków”. Grupą docelową są introwertywni studenci oraz inne osoby zainteresowane coachingiem i trenerstwem. Spotkanie poprowadzą: Marzena Dębska-Matuszak oraz Anna Rychlicka.

Więcej informacji o tym oraz innych warsztatach znajdziecie na naszej stronie internetowej w zakładce harmonogram.

 

 

 

PATRONI MEDIALNI PROFECTUSA

W tegorocznej edycji Koferencji główny patronat medialny objął HR Polska! Jest to portal pasjonatów branży Human Resources, ludzi stosujących wiedzę opartą na dowodach i praktycznym działaniu. HR Polska swoje działania kieruje do osób zajmujących się kształtowaniem polityki personalnej i rozwojem kompetencji personelu trenerów, mentorów, coachów. Dodatkowo nad naszą Konferencją patronat medialny objęli: Psychologia-społeczna.pl, Career, szkolenia.com, personel i zarządzanie, mojapsychologia.pl, Charaktery, iszkolenia.

 

 

 

PRELEGENCI KONFERENCJI PROFECTUS

Przedstawiamy Wam kolejnych prelegentów tegorocznej edycji Profectusa, którzy podczas Konferencji będą dzielić się swoim doświadczeniem! Wśród nich:

 

Sandra-Lasek

 

 

Sandra Lasek – pracuje z klientami indywidualnymi metodą coachingu skoncentrowanego na rozwiązaniach z elementami nauki koherencji serca i umysłu, a także medytacji. Prowadzi także indywidualnych klientów biznesowych we współpracy z firmą konsultingową. Zajmuje się szkoleniami dla firm, głównie z tematu radzenia sobie ze stresem, gdzie w autorskim programie STRES PPP uczy medytacji, relaksacji i wizualizacji jako wspierających ciało i silny umysł.

 

Sylwia Rybak

 

 

Sylwia Rybak – certyfikowany trener (BTEC Professional Certificate in Training, Learning and Development (International)), konsultant (First Certificate in Organizational Development Consulting (FCODC)) oraz coach (Erickson College Certificate). Od ponad 10 lat menadżer projektów rozwojowych oraz właściciel firmy Stellio Consulting. Specjalizuje się w projektach szkoleniowio-doradczych, projektowaniu i wdrażaniu zmiany w organizacjach.

 

Sylwia Myszka foto

 

 

Sylwia Myszka-Szyszka – facylitatorka, konsultantka. Od 10 lat związana z branżą szkoleniową jako facylitatorka i konsultantka do spraw rozwoju. Specjalizuje się w pracy z dużymi grupami i całymi systemami, poagając organizacjom w obszarze innowacyjności, zmiany oraz rozwiązywania złożonych problemów. Stosuje partycypacyjne metody pracy. Psycholog, certyfikowany trener i coach.

 

 

 

PRZESTRZEŃ RELACJI

Organizatorzy w tegorocznej edycji Konferencji Profectus przygotowali dla uczestników różnorodne formy spotkań. Jedną z nich będzie Przestrzeń Relacji. Podczas dwóch dni szkoleń do dyspozycji gości będzie pomieszczenie wypełnione przedmiotami, które mają skłaniać do refleksji nad sobą, drugim człowiekiem oraz relacjami interpersonalnymi. Celem tego wydarzenia jest stworzenie miejsca, w którym w trakcie przerw między wykładami i warsztatami uczestnicy będą mogli odpocząć oraz spotkać się ze sobą w bardziej kreatywnej formie.

Zapraszamy do twórczej i inspirującej Przestrzeni Relacji!

 

 

 

skrzydłaa

INSPIRUJĄCE ZADANIA COACHINGOWE

28 kwietnia o godzinie 18 w Krakowie odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Serwisowanie skrzydeł dla coachów”. Uczestnicy rozmawiać będą o tym, w jaki sposób budować zadania coachingowe – i czego lepiej nie robić. Inspiracje czerpać będą z różnych odejść, wymieniać się praktycznymi sposobami na tworzenie zadań oraz przykładami tych, które wykorzystuje się w praktyce – i które działają. Link do wydarzenia znajdziecie tutaj.
źródło: Serwisowanie skrzydeł dla coachów

 

 

 

SUPERWIZJA PRACY TRENERSKIEJ

23 maja w Krakowie odbędzie się warsztat „Superwizja pracy trenerskiej”. Jest to wydarzenie kierowane dla osób, które często mierzą się z trudnymi sytuacjami szkoleniowymi, chcących zwiększyć świadomość siebie i swojego stylu pracy, wymienić się doświadczeniami z praktyki trenerskiej oraz poszerzyć wiedzę na temat możliwych rozwiązań. Na wydarzenie zaprasza Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego. Więcej informacji na stronie.

 

 

 

Więcej informacji już w naszym następnym wpisie!

Zespół Profectusa

Leave a Reply