Stoiska w Business Zone

Kto odwiedzi nas w tym roku?
26
Maj

Wystawcy Business Zone

W tym roku podczas konferencji będzie można – oprócz uczestnictwa w wykładach, warsztatach, czy networkingach – zapoznać się z ofertą firm z branży. W naszej Business Zone można będzie odwiedzić stoiska:

 

 


Firma, która tworzy i prowadzi gry warsztatowe.

Gry strategiczne jako narzędzie szkoleniowe bardzo wcześnie udowodniły swoją skuteczność. Pozostały jednak bardzo skomplikowane, długie i suche. Jak sami mówią, postanowili to zmienić i tworzyć głębokie i bogate gry, które będą miały proste zasady, mnóstwo klimatu i krótki czas gry. Połączyli szeroką wiedzę o zachowaniu ludzi, działaniu organizacji, wiedzę o projektowaniu symulacji oraz pasję do nowoczesnych gier planszowych.

Dzięki temu prezentowane przez nich gry są bogate w wiedzę, skuteczne i intensywne.

Szczegóły

 

 


To jedna z wiodących firm działających w branży szkoleń i rozwoju osobistego tworząca gry i narzędzia, które inspirują ludzi do szukania i znajdywania nowych, przełomowych punktów widzenia.

Osoby prywatne, profesjonaliści i organizacje korzystają z naszych narzędzi i metody do analizowania odpowiednich kwestii w zabawny, kolorowy i skuteczny sposób, co daje zaskakujące rezultaty.

Marka Points of You™ została założona przez dwoje kreatywnych izraelskich przedsiębiorców: Efrat Shani i Yarona Golana. Założycielem Points of You™ Polska jest międzynarodowy trener biznesu, właścicielka firmy Leader In You – Julija Słaby.

Szczegóły

 

 

Values Poker to zestaw kart coachingowych, które wspierają pracę nad wartościami osobistymi.

Chętnie używany jest przez trenerów i coachów, ale także przez osoby niezwiązane z branżą rozwoju osobistego. Values Poker pozwala na pracę z wartościami poprzez grę, a przez to wprowadza element zabawy, dynamiki i kreatywności. Wspomaga to pracę na wielu płaszczyznach, angażuje zmysły i ułatwia konstruktywną dyskusję.

Karty są opracowane dla osób, które chciałyby zwiększyć samoświadomość i osiągnąć harmonię wewnętrzną. Umożliwiają poznanie i analizę tożsamości. Wzbogacają i wspierają sesje coachingowe. Mogą być także używane samodzielnie, do pracy z partnerem lub w grupie.

Szczegóły

 

 

Autokreacja to firma, która pomaga przedsiębiorcom tworzyć kreacje w relacjach oraz kształcić kompetencje autoprezentacji u startupowców. Swój początek miała właśnie na Konferencji PROFECTUS!

Social Media wymagają od nas coraz więcej. Krótkie nagrania wideo zdominowały facebooka. I Ty nakręć swoją wideo-wizytówkę podczas Konferencji PROFECTUS! Pomogą Ci w tym Marlena Momot i Alina Lach z Autokreacji.

Mamy dla Was NIESPODZIANKĘ!
Dziewczyny przygotowały pakiet prezentów dla jednego z uczestników do rozlosowania w konkursie, który zostanie przedstawiony na Konferencji. Przekazały zestaw kilku książek oraz voucher na szkolenie z autoprezentacji.

Szczegóły

 

 

W naszej strefie profesjonalistów znajdą się również stoiska niektórych naszych patronów i partnerów.

Zapraszamy.

Leave a Reply