ProFakty

Najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji!
6
Cze

Uniwersytet Jagielloński sponsorem Konferencji Profectus oraz Szkoła Facylitatorów I

Logotyp 2.1 do stopki mail1.0

 

Witamy serdecznie i przedstawiamy najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji.

 
 
 
 
UJ
UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI SPONSOREM KONFERENCJI PROFECTUS

Przedstawiamy Państwu sponsora, dzięki któremu organizacja tak wspaniałego wydarzenia jakim jest Konferencja Profectus, nie byłaby możliwa. Mowa oczywiście o Uniwersytecie Jagiellońskim. Dziękujemy za owocną współpracę!
źródło: UJ

 
 
 
 


Vac
V AKADEMIA COACHINGU

10 czerwca 2016 w Tarnowskich Górach rozpoczyna się V Akademia Coachingu. Wydarzenie potrwa do 12 czerwca i jest przeznaczone dla członków ICF. Wśród prelegentów – profesjonalni coachowie ICF, między innymi Jacek Kozłowski, Paweł Pytko, Ewa Mukoid i wiele innych. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie ICF.
źródło: ICF

 
 
 
 

szkoła facylitatorów
SZKOŁA FACYLITATORÓW I

Trwa rekrutacja do Szkoły Facylitatorów I Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Rozwój umiejętności facylitacyjnych to unikalny w Polsce kompleksowy program, który powstał, by rozwijać umiejętności facylitacyjne w pracy z małymi grupami (do 20 osób). Oferta skierowana jest do osób, które potrzebują rozwinąć umiejętności angażowania grup i zespołów do wspólnego rozwiązywania problemów czy podejmowania decyzji. Więcej informacji o programie, metodach pracy, terminach oraz cenach znajdziecie na stronie Wszechnicy.
źródło: Wszechnica UJ


 
 
 
 

uczPRZEZ DIALOG DO KULTURY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

13 czerwca w Krakowie, odbędzie się II edycja Konferencji Ucząca się Organizacja – budowanie kultury współodpowiedzialności. W programie 3 bloki:

  • kultura współodpowiedzialności – budowanie przewagi w biznesie,
  • dobre wdrożenia,
  • narzędzia wspierające.

Szczegółowy program znajdą Państwo pod linkiem.
źródło: Wszechnica UJ

 
 
 
 

ZDJĘCIA Z KONFERENCJI PROFECTUS

Informujemy, że na naszej stronie internetowej pojawiły się już pierwsze zdjęcia z tegorocznej edycji Konferencji. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony i oglądania!

V edycja Konferencji Profectus dobiegła końca. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy tworzyć to wspaniałe wydarzenie właśnie z Państwem. Liczymy, że wyniesiona z warsztatów i wykładów wiedza zaowocuje w przyszłości.

                                                        Profectus II -17

 
 

Do zobaczenia za rok!

Komitet Organizacyjny Konferencji Profectus

Leave a Reply