Temat IX Konferencji Profectus

21
Wrz

Temat IX Konferencji Profectus

Tematem tegorocznej, IX edycji Konferencji Trenersko-Coachingowej Profectus będzie szeroko pojęte zagadnienie zdrowia psychicznego. Wspólnie podejmiemy próbę odpowiedzi na pytanie, jak wspierać i budować odporność psychiczną zarówno w świecie rzeczywistym, jak i wirtualnym.

W trakcie IX edycji Konferencji Trenersko-Coachingowej Profectus zapraszamy wszystkich profesjonalnych coachów, trenerów, facylitatorów, mentorów, ekspertów HR oraz wszystkich tych, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i kompetencje w zakresie wspierania zdrowia psychicznego oraz tworzenia przyjaznego środowiska pracy. W tym roku bowiem postaramy się odpowiedzieć na pytanie “Jak wspierać zdrowie psychiczne w sieci i w życiu?

Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość uwidoczniła potrzebę wspierania przez pracowników i pracodawców zdrowia psychicznego swoich pracowników. W związku z tym podczas IX edycji Konferencji Trenersko-Coachingowej Profectus postaramy się stworzyć przestrzeń do wymiany refleksji i doświadczeń na temat szeroko pojętego zagadnienia wspierania zdrowia psychicznego w świecie rzeczywistym i wirtualnym.

Zapraszamy!