Temat konferencji

Szkolenia i coaching wobec kryzysu w wymiarach indywidualnym i społecznym
11
Kwi

Szkolenia i coaching wobec kryzysu w wymiarach indywidualnym i społecznym

Wartości szczególnie cenione w społeczeństwie zachodnim to indywidualizm i samowystarczalność. Sukces osiągnięty własną pracą i umiejętność radzenia sobie bez pomocy innych są w naszym świecie bardzo pożądane. Coraz częściej zdarza się, że tak mocno stawiamy na potencjał jednostki, że zapominamy o sile, jaką ma w sobie grupa.

Wierzymy, że wykorzystanie grupy i pracy zespołowej otwiera przed nami nowe możliwości i wzbogaca nasze życie w sposób, jaki umyka indywidualistycznemu podejściu do rozwoju. Dlatego właśnie podczas tegorocznego Profectusa, zajmować będziemy się takimi zagadnieniami jak procesy grupowe, generatywna współpraca czy kolektywna inteligencja. Lepsze zrozumienie tych zjawisk to nowe perspektywy dla praktyków i badaczy coachingu, trenerstwa czy facylitacji oraz oczywiście dla wszystkich pasjonatów, chcących się rozwijać.

Grupa rozumiana jako narzędzie przydatne nie tylko w rozwoju, ale i walce z kryzysem w kontekście zarówno osobistym jak i społecznym stanowić będzie motyw przewodni naszej konferencji. W myśl tej idei mamy nadzieję, że przyjedziecie tłumnie – im będzie nas więcej, tym więcej wyniesie dla siebie każdy z osobna.

W grupie siła.

Zapraszamy (pojedynczo i w zespołach)
Zespół Profectusa

 

Leave a Reply