ProFakty

Najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji!
24
Lut

Szkoła Facylitatorów oraz kwestionariusz predyspozycji trenerskich!

 

Logotyp 2.1 do stopki mail1.0

 

Witamy serdecznie i przedstawiamy najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji.

JAKIEGO COACHA WYBRAĆ? 

24 lutego International Coach Federation Oddział Mazowsze oraz Centrum Coachingu Akademii Leona Koźmińskiego serdecznie zapraszają na spotkanie otwarte: Profesjonalizm w coachingu. Jakiego coacha wybrać?” Zaproszenie adresowane jest do mediów, przedstawicieli biznesu oraz do wszystkich zainteresowanych dyskusją nad owym tematem! Wstęp wolny.
Więcej informacji znajdziecie
 tutaj

 WARSZTATY ROZWOJU

Logo ICF

Polskie Stowarzyszenie Trenerów Rozwoju Osobistego, oddział ICF zaprasza 2 marca 2016 na warsztat prowadzony przez dr Annę Syrek-Kosowską. Miejsce: Hotel Hilton Garden w Rzeszowie przy Alei Kopisto 1. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się na czym polegają zasady oraz sposoby rozwoju samoświadomości Coacha (w oparciu o Model Wewnętrznego Superwizora).
Szczegóły 
tutaj.
źródło: ICF Poland

SZKOŁA FACYLITATORÓW

Szkoła Facylitatorów II zaprasza na szkolenie: PRACA Z ORGANIZACJĄ. RÓZWÓJ W ROLI ZAWODOWEJ, 10 marca w Krakowie. Kierowane do facylitatorów. Szkoła Facylitatorów II stanowi przygotowanie do podjęcia roli facylitatora usługodawcy dla organizacji, prywatnych firm. Zajęcia poprowadzą międzynarodowi facylitatorzy International Association of Facylitators, Wszechnicy UJ i Perspecto!

KWESTIONARIUSZ PREDYSPOZYCJI TRENERSKICHLogo Wszechnica

Zastanawiałeś się kiedyś jakie metody rozwoju obrać, by móc rozwinąć skrzydła i odnaleźć się w trudnych sytuacjach życiowych? Które rozwiązania będą dla Ciebie odpowiednie, by móc przeszkodę zamienić w wyzwanie? Przekazujemy Ci Kwestionariusz predyspozycji trenerskich! Odnosi się on do własnych umiejętności użytecznych w podejmowaniu roli trenera oraz pomaga wszystkim dostrzec możliwe sposoby funkcjonowania w ciężkich okolicznościach.
Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej. 
źródło: Wszechnica UJ

 INTERNATIONAL ASSOCIATION OF FACILITATORS POLSKAiaf

Pierwszy raz w Polsce rozpoczyna się proces certyfikacyjny IAF Certified Proffesional Facilitator (CPF) i to najprawdopodobniej po polsku! Egzamin w czwartym kwartale tego roku.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.
źródło: IAF

Więcej informacji o naszym motywie przewodnim już w następnym wpisie!

Zespół Profectusa

Leave a Reply