ProFakty

Najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji!
16
Maj

Stoiska dla firm na Konferencji Profectus oraz wywiad z Tadeuszem Reimusem.

Logotyp 2.1 do stopki mail1.0


Witamy serdecznie i przedstawiamy najnowsze podsumowanie wydarzeń ze świata coachingu, trenerstwa i facylitacji.

Logotyp 2.1 do stopki mail1.0

STOISKA DLA FIRM NA KONFERENCJI PROFECTUS

Informujemy, że istnieje możliwość wykupienia stoiska podczas trwania Konferencji Profectus! Jeżeli prowadzisz swoją własną działalność – to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie! Szczegółowe informacje znajdziecie na naszej stronie.
źródło: Profectus

 

 

 

reimus2


ROZMOWY Z PRAKTYKAMI

Już jest! 3 nagranie z cyklu: „Rozmowy z praktykami”. Tym razem zapraszamy do obejrzenia rozmowy z Tadeuszem Reimusem, który opowie Wam między innymi o coachingu psychodynamiczno-systemowym i coachingu narzędziowym oraz czy wgląd klienta ma znaczenie w budowaniu relacji.

Rozmowy z praktykami to cykl wywiadów z profesjonalistami z dziedzin coachingu, trenerstwa i facylitacji, w których będziemy odkrywać różne oblicza profesjonalnej relacji.

Całe nagranie można obejrzeć klikając tutaj.

 

 

 

paese

 

PAESE SPONSOREM KONFERENCJI PROFECTUS

Naszym sponsorem jest Paese Cosmetics. W tym roku to właśnie oni dbają o nasz wizerunek. Pracę pełnych pasji i uśmiechu wizażystek mogliście podziwiać już wcześniej przeglądając zdjęcia z naszej sesji.
źródło: Paese Cosmetics

 

 

 

 

PANEL DYSKUSYJNY NA KONFERENCJI PROFECTUS

Czym jest transformacja? Jak możemy ją rozumieć i definiować w poszczególnych relacjach – między klientem a coachem, trenerem czy facylitatorem? Te oraz inne pytania postanowimy zadać gościom panelu dyskusyjnego, który odbędzie się podczas konferencji. Dyskusja panelowa będzie znakomitą okazją do przyjrzenia się wprowadzonym zmianom – i głębokim transformacjom – w kontekście pracy coachów, facylitatorów i trenerów. W roli prowadzącego: dr Jacek Kozłowski.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

Więcej informacji już w naszym następnym wpisie!

Zespół Profectusa

Leave a Reply