Witold Gotowski

Socjolog, MBA, akredytowany Coach ICC

Witold Gotowski

Socjolog, MBA, akredytowany Coach ICC
linkedin-icon
witek.gotowski@gmail.com

Życiorys

Socjolog, ukończył studia MBA na York University w Toronto. Pracował jako manager i dyrektor w branży doradczej w Kanadzie i Polsce. Jest doświadczonym trenerem biznesu i coachem kadry wyższej.

Od 17 lat prowadzi warsztaty dla managerów wszystkich szczebli włącznie z poziomem zarządu. Zajmuje się konsultingiem, coachingiem i szkoleniami w zakresie przywództwa, komunikacji, sztuki prezentacji, myślenia innowacyjnego i technik decyzyjnych oraz budowaniem systemów kompetencji i modeli wartości organizacyjnych.

Prowadzi warsztaty strategiczne dla najwyższych szczebli zarządzania. Jest akredytowanym trenerem Core Quadrant Daniela Ofmana i Think on Your Feet® (Myśl Szybko Mów SkutecznieTM) oraz licencjonowanym konsultantem modelu Versatile Leadership® oraz narzędzia LVI 360°, a także coachem ICC.

Karierę w branży szkoleniowej zaczął w House of Skills. Obecnie współpracuje głównie z grupą Values oraz Inspire Leadership. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych na Uniwersytecie SWPS i w Akademii Psychologii Przywództwa.  W wolnych chwilach czyta książki z historii najnowszej oraz jeździ na wyprawy rowerowe w Polsce i zagranicą.

Sesje z udziałem Witold Gotowski

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram