SANDRA LASEK

Psycholog, trener, coach

SANDRA LASEK

Psycholog, trener, coach
sandralasek@gmail.com

Życiorys

Dwanaście lat spędziła w Kanadzie, gdzie skończyła studia z psychologii oraz podyplomowe Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Rok mieszkała w Holandii studiując psychologię pracy i organizacji. Tematem jej pracy magisterskiej był wpływ medytacji mindfulness na efektywność w działaniu analitycznym. Ukończyłateż The Art & Science of Coaching na Erickson College.

Pracuje z klientami indywidualnymi metodą coachingu skoncentrowanego na rozwiązaniach z elementami nauki koherencji serca i umysłu, a także medytacji. Prowadzi też indywidualnych klientów biznesowych we współpracy z firmą konsultingową.

Zajmuje się szkoleniami dla firm, głównie z tematu radzenie sobie ze stresem, gdzie w autorskim programie STRES PPP uczy medytacji, relaksacji i wizualizacji, jako metod wspierających zdrowe ciało i silny umysł odporne na stres. Realizuje również szkolenia z nowoczesnego brainstorming’u opartego na najnowszych badaniach naukowych. Prowadzi też szkolenia otwarte m.in. z wprowadzenia do medytacji czy uwalnianie od przeszłości oraz wyjazdowe warsztaty tj. Kobieca Strona Mocy, czy Self Coaching.

Regularnie doszkala się z różnych dziedzin, które mogą ją wesprzeć w pracy psychologa, coacha czy trenera. Skończyła m.in. kursy z mindfulness, komunikacji empatycznej, RTZ i roczny staż psychoterapeutyczny w ośrodku Synapsis w Warszawie.