Renata Danielewicz

Certyfikowany Executive Coach, trener

Renata Danielewicz

Certyfikowany Executive Coach, trener

Życiorys

Executive Coach oraz Trener specjalizujący się w rozwoju Inteligencji Emocjonalnej u kadry zarządzającej. Założycielka firmy BestSelf. Jej misją życiową jest wsparcie Liderów w zmianie konkretnych zachowań, w celu osiągnięcia sukcesu zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Swoje doświadczenie uzyskała podczas dwudziestoletniej pracy w globalnej organizacji, gdzie jej główną odpowiedzialnością było zapewnienie sukcesji na najwyższych poziomach w firmie oraz rozwój Liderów w ramach wewnętrznego Uniwersytetu AmRest, gdzie co roku szkoli się przeszło 1000 managerów z Centralnej Europy, Chin oraz Rosji.

Obecnie w ramach swojej działalności realizuje projekty rozwojowe dla firm oraz wspiera organizację pozarządową Siemachę, gdzie pro bono zajmuje się szkoleniem kadry zarządzającej, domami dziecka oraz ośrodkami psychoterapeutycznymi.

Ma za sobą 20 000 godzin szkoleniowych oraz ponad 700 godzin coachingowych. Jest certyfikowanym Executive coachem (Marschall Goldsmith Stake Holder Centered Coaching), trenerem i moderatorem narzędzi rozwojowych MBTI Step I & Step II oraz Inteligencji Emocjonalnej EQ 2.0

W skutecznym rozwoju Inteligencji Emocjonalnej pomaga jej autorska metoda, którą opracowała podczas pracy z senior managerami.

Jest mamą dwóch synów – 3-letniego Marka i 9-cio letniego Igora. Od 12 lat idzie przez życie ze swoim najlepszym przyjacielem – mężem Olgierdem. Jej motto życiowe to: Bądź szczęśliwy tu i teraz!

Sesje z udziałem Renata Danielewicz