Przemysław Lelewski

Trener, Coach ICC, Instruktor Team-Building, Trener Edutainment

Przemysław Lelewski

Trener, Coach ICC, Instruktor Team-Building, Trener Edutainment
facebook-icon
plelewski@valuesteam.pl

Życiorys

Członek zespołu Values Team, Certyfikowany trener, coach ICC, trener edutainment, ratownik, specjalista ds. kadr i rekrutacji, instruktor team-building, doradca zawodowy, wykładowca akademicki.

 Ponad 10 letnie doświadczenie trenerskie oraz doświadczenie biznesowe w pracy z dużymi organizacjami międzynarodowymi. Przeprowadza organizacje przez zmianę, restrukturyzację, współtworzy z działami HR politykę firmy, przeprowadza szkolenia dla HRBP. Prowadzi i zarządza projektami o charakterze rozwojowo – doradczym, zarządza treningami dla trenerów z zakresu metodyki szkoleń, wielopoziomowego projektowania szkoleń i zarządzania szkoleniami.

Trener i koordynator na kierunkach studiów podyplomowych m.in. Akademia Trenera Biznesu i Akademia Menadżera Sprzedaży. Propagator i współtwórca pierwszej w Polsce i jedynej Akademii Trenera Edutainment (ETA®). Wprowadza na rynek szkoleniowy działania z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości (VR). Autor innowacyjnych i nowatorskich szkoleń w obszarze coachingu, team coachingu, pracy z wartościami. 

Prowadzi warsztaty z technik coachingowych, team coachingu oraz działa w zakresie business coachingu i kariery. Specjalizuje się w warsztatach z zakresu budowania efektywnych zespołów, delegowania, umiejętności przywódczych i zarządzania motywacyjnego zespołem. Wspiera zespoły sprzedażowe w pracy z klientem na poziomie wartości, skutecznej komunikacji w sprzedaży i budowaniu długofalowej relacji.

 Prowadzi indywidualne procesy coachingowe, wspiera kadrę zarządzająca i menadżerską w osiąganiu celów stawianych im przez organizację oraz osiąganiu celów przez ich zespoły. Współpracuje z wieloma ośrodkami akademickimi.

Sesje z udziałem Przemysław Lelewski