Patryk Lange

Coach, manager, podróżnik

Patryk Lange

Coach, manager, podróżnik
facebook-icon

Życiorys

Certyfikowany coach, manager, praktyk zarządzania partycypacyjnego, Przewodniczący Komisji Etycznej w Izbie Coachingu. Absolwent Akademii Górniczo–Hutniczej na kierunku automatyka i robotyka, Szkoły Profesjonalnego Coachingu oraz Akademii Mistrzów Treningu G.T. Mentor.

Uczestnik kilkudziesięciu szkoleń z zakresu zarządzania, sprzedaży oraz organizacji biznesu. Współwłaściciel firmy xtech.pl sp. z o.o. Kilkuletnia historia wdrażania Partycypacji w xtech.pl opisana została w książce „Dialog organizacyjny – historia poszukiwań harmonijnego stylu zarządzania w firmie xtech.pl”. Ma doświadczenie w zakresie prowadzenia biznesu z użyciem nowoczesnych technologii, realizacji zaawansowanych projektów IT, tworzenia, zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych.

Jako coach specjalizuje się w pracy z przepracowanymi i zmęczonymi właścicielami oraz menedżerami firm inżynierskich. Pomaga im wskrzesić przykurzoną chęć do podejmowania nowych wyzwań, przebudzić kreatywność, zrealizować nową przygodę lub po prostu odpocząć. Pracuje także z osobami, które doświadczają syndromu wypalenia zawodowego. Prowadzi coaching indywidualny i zespołowy. Współtworzy i propaguje Męski Krąg – regularne spotkania rozwojowe dla mężczyzn.

Pasjonat podróżowania po Azji, Afryce i Europie, wypraw motocyklami i samochodami terenowymi.

Sesje z udziałem Patryk Lange