Nina Dragosz

Trener, Konsultant, Coach

Nina Dragosz

Trener, Konsultant, Coach
nina@gtmentor.pl

Życiorys

Trener i konsultant zarządzania, oraz coach. Jako trener posiada certyfikaty Thames Valley University w Londynie w zakresie doradztwa i oceny, oraz treningu i rozwoju. Jako coach ma certyfikat Coacha sygnowany przez Josepha O’Connora i jest członkiem International Coaching Community, ukończyła Art & Science of Coaching szkołę stworzoną i prowadzoną przez dr Marilyn Atkinson z Ericsson College z Vancouver, której program akredytowany jest przez International Coach Federation, została licencjonowanym trenerem Coaching Clinic, oraz Insight Discovery. Jest także specjalistką w prowadzeniu grup uczenia się opartych na metodzie Action Learning.

Ma duże doświadczenia jako menedżer i przedsiębiorca. Przez wiele lat zarządzała personelem pracując na stanowiskach kierowniczych oraz prowadząc własne firmy. Obecnie jest właścicielem firmy szkoleniowo-doradczej: Grupa Trenerska Mentor, która istnieje od 20 lat. Mentor specjalizuje się w programach rozwojowych i treningach menedżerskich, a jego przewagą konkurencyjną jest realizacja trudnych i niekonwencjonalnych zadań szkoleniowo-rozwojowych.

Jako coach pracuje z menedżerami nad ich indywidualnym rozwojem. Jako trener projektuje i prowadzi zajęcia z zarządzania.

Od wielu lat prowadzi także zajęcia dla innych trenerów i coachów.

Jest twórczynią i wieloletnią kierowniczką studiów podyplomowych dla coachów i trenerów biznesu.

Pracuje  jako indywidualny doradca i asesor z kandydatami do zawodu trenerskiego ubiegającymi się o Międzynarodowy Certyfikat Trenera.

Sesje z udziałem Nina Dragosz

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram