Monika Chutnik

Monika Chutnik

linkedin-icon

Życiorys

Jako konsultant międzykulturowy i trener przywództwa Monika projektuje i realizuje rozwiązania w zakresie przywództwa, kultury i rozwoju organizacji. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje międzynarodowe środowisko korporacyjne (Hewlett-Packard, Nokia Siemens Networks, General Electric, Ernst&Young)a także mniejsze przedsiębiorstwa oraz organizacje pozarządowe. Aktualne zarządza firmą ETTA

Oprócz tytułu magistra Zarządzania i magistra Socjologii, Monika jest licencjonowanym konsultantem Intercultural Readiness Check, Virtual Performance Assessment®, Siły i Odporności Psychicznej (Mental Toughness) MTQ48, Stylów Myślenia i Działania FRIS®, jungowskiego Extended DISC® oraz Profiler®.

Ukończyła Akademię Mistrzów Treningu (GT Mentor), kurs moderacji wirtualnych grup (Nomadic IBP Holandia) i zaawansowany program ROZVIYAK – Małopolska Szkoła Trenerów Organizacji.

Podczas projektów rozwojowych Monika stawia na otwarty kontakt i koncentruje się na uczestnikach. W wydaniu Moniki szkolenie to aktywny trening uwzględniający wiedzę, zachowania i emocje. Ceniona jest za otwarte podejście, absolutne skupienie na uzgodnionych celach treningu i umiejętność tworzenia dobrej atmosfery w pracy. Obecnie rozwija te elementy wspierając zespoły pracujące w formie warsztatowej oraz w projektach coachingowych. Jej zawodowe motto brzmi: „Przekuwam różnorodność ludzi w efekty zespołu!”

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram