Małgorzata Piotrowska

Trener, psycholog, koordynator projektów

Małgorzata Piotrowska

Trener, psycholog, koordynator projektów
facebook-icon
malgorzata.piotrowska@hotmail.com

Życiorys

Praktyk i trener w nurcie Porozumienia Bez Przemocy. Zdobywała doświadczenie jako trener od ponad 8 lat, zaczynając od szkoleń dla młodych sportowców, poprzez szkolenia dla studentów, po biznes, rodziców i nauczycieli.

Od ponad 2,5 roku współtworzy organizację turkusową Leance oraz Fundację Trampolina, wnosząc NVC do środowiska biznesowego oraz edukacyjnego. Współorganizatorka Studium NVC w Krakowie. Autorka ponad 100 artykułów psychologiczno-rozwojowych. Czerpie wiedzę i doświadczenie od licznych trenerów NVC, m.in. Kirsten Kristensen, Shony Cameron, Marty Kułagi, Kaya Runga, Agnieszki Pietlickiej i wielu innych.

Wnosi język empatii i zachęca do zmiany patrzenia na siebie i innych podczas warsztatów i spotkań indywidualnych dla biznesu, rodziców i nauczycieli. Eksploruje rolę lidera współtworząc turkusową organizację, koordynując projekty Fundacji Trampolina, niosąc zmianę myślenia w najbliższym otoczeniu, a także mierząc się z wyzwaniami macierzyństwa oraz zespołu człowiek-pies.

Inspirują ją m.in. wystąpienia i publikacje Brenē Brown, Marshalla Rosenberga, Miki Kashtan, Jespera Juula.

Zaraża pozytywną energią i uśmiechem. Prywatnie żona i mama dwóch wspaniałych córeczek oraz przewodniczka rodzinnego i tropiącego owczarka niemieckiego. Pasjonatka pływania, gotowania i rysowania.

Sesje z udziałem Małgorzata Piotrowska

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram