Magdalena Popek

Psycholog biznesu, trener

Magdalena Popek

Psycholog biznesu, trener

Życiorys

Psycholog, trener biznesu, rozwoju osobistego, współwłaściciel Podkarpackiego Centrum Szkoleniowego, w trakcie doktoratu z zakresu komunikacji społecznej i nauki o mediach. Uczy, rozwija i wspiera przedsiębiorców i kadrę zarządzającą, zespoły pracownicze i klientów indywidualnych na sesjach rozwojowych i szkoleniach grupowych oraz 1:1. Wykładowca Centrum Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie (zarządzanie zasobami ludzkimi a także podyplomowych studiach managerskich), doradca zawodowy.

Uczy i rozwija kompetencje związane z samodzielnym poszukiwaniem rozwiązań, zarządzaniem własnymi emocjami i relacjami interpersonalnymi w zespołach.

Absolwentka psychologii stosowanej UJ oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W sali szkoleniowej spędziła jako trener ponad 2000 godzin.

Porusza tematy takie jak: komunikacja, planowanie, motywowanie, budowanie pewności siebie i radzenie sobie ze stresem. Interesuje się wypalaniem zawodowym pracowników, budowaniem strategii zapobiegania i radzenia sobie, jego profilaktyką oraz tematem przerdzewienia zawodowego i rozwoju osobistego młodych pracowników.

„Istnieje tylko kilka cytatów, które znam na pamięć. Jednym z nich, wykorzystywanym przeze mnie w pracy jest cytat z Króla Juliana z „Madagaskaru” – A teraz prędko zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Pomagam ludziom, by cytat ten NIE odzwierciedlał ich pracy, rozwoju zawodowego i kariery.

Sesje z udziałem Magdalena Popek