Łukasz Baran

Koordynator działu ds. Finansów

Łukasz Baran

Koordynator działu ds. Finansów
723 071 551
lukasz.baran@konferencjaprofectus.pl

Życiorys

Student II roku Psychologii Stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek Sekcji Trenerskiej Koła Nauk Psychologicznych PRAGMA, a także Stowarzyszenia Studentów “All In UJ”.

Koordynator działu ds. finansów Konferencji Trenersko- Coachingowej PROFECTUS. Jego głównym zadaniem jest czuwanie nad pozyskiwaniem dofinansowań, nadzorowanie budżetu konferencji, oraz późniejsze rozliczenie wszystkich kwestii związanych z Konferencją.

Jego główną pasją jest muzyka (głównie jazz, poezja śpiewana i piosenka literacka, piosenka aktorska). W wieku sześciu lat zadebiutował w programie telewizyjnym ,,Od przedszkola do Opola” i od tego czasu związany był ze Studiem Piosenki. Ukończył Szkołę Muzyczną im. Zygmunta Mycielskiego w klasie fortepianu.

Uwielbia podejmować nowe i trudne wyzwania, które początkowo mogą wydawać się niewykonalne. Gdy podejmuje się jakiegoś zadania, angażuje się w 100% i z zapartym tchem dąży do realizacji obranych wcześniej celów. Przyszłość wiąże z psychologią biznesu i reklamy.

W wolnych chwilach uwielbia tańczyć i spędzać czas z przyjaciółmi przy niebanalnej planszówce. Miłośnik teatru, filharmonii i dość nieznanego gatunku owadów z rodziny straszyków- Straszyka australijskiego.

 

Sesje z udziałem Łukasz Baran

Rozpoczęcie

9:30 - 9:40