Leszek Zawlocki

Akredytowany coach superwizor Izby Coachingu

Leszek Zawlocki

Akredytowany coach superwizor Izby Coachingu
l.zawlocki@activechange.pl

Życiorys

Akredytowany Coach i Superwizor Izby Coachingu, certyfikowany master coach, trener, instruktor rekreacji ruchowej i wykładowca. Założyciel Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego (www.ipri.com.pl) oraz Grupy Trenerskiej Active Change.

Wykładowca i opiekun merytoryczny Szkoły Profesjonalnego Coachingu (www.kurscoachingu.com). Pomysłodawca i lider ogólnopolskiej sieci Klubów Coacha™ (www.klubcoacha.org). Twórca Męskiego Kręgu – najstarszej w Krakowie grupy wsparcia dla mężczyzn.

Czynnie zaangażowany w działalność Izby Coachingu od momentu jej powstania, obecnie członek Komisji Rewizyjnej Izby Coachingu.  W latach 2009-2010 ekspert w pracach Komisji ds. Etyki i Standardów Izby Coachingu, współtworzył Kodeks Etyczny, w latach 2010-2011 przewodniczący podzespołu ds. Akredytacji Programów Szkoleniowych w Izbie Coachingu. Doświadczony szkoleniowiec, autor wielu innowacyjnych projektów dla organizacji i osób indywidualnych oraz projektów szkoleniowych i coachingowych (np. Gestaltowskie narzędzia w pracy coacha, Męski Krąg, Klub Coacha™, CoachCamp®).

Pracuje z przedsiębiorcami, menadżerami i osobami w okresach życiowych przełomów. W pracy coacha i trenera kieruje się głównie zasadami psychologii poznawczo-behawioralnej i humanistycznej. Uważa, że holistyczne traktowanie człowieka oraz połączenie sprawdzonych metod pracy z ludźmi jest najbardziej efektywne – zarówno dla klienta, jak i z perspektywy pracy coacha.

Sesje z udziałem Leszek Zawlocki