KONRAD WILK

Coach, mentor, trener, mówca, certyfikowany przez MLC, TG, ICF

KONRAD WILK

Coach, mentor, trener, mówca, certyfikowany przez MLC, TG, ICF
linkedin-icon facebook-icon
konrad@konradwilk.pl

Życiorys

Coach, mentor, trener, mówca, certyfikowany przez  MLC, TG, ICF.  Właściciel Orange Tree of Life by Konrad Wilk. Od 2009 roku pomaga ludziom w kontekstach osobistych i zawodowych. W pracy z biznesem koncentruje się na pracy ze sprzedawcami, liderami, dyrektorami, prezesami. Wspiera ich w tematyce świadomej, a przez to efektywnej komunikacji, wystąpień publicznych, motywacji, świadomego przywództwa, dba też o efektywność i jakość pracy zespołów. Przede wszystkim koncentruje się na wspieraniu klientów w procesie budowania i wprowadzania w życie świadomej marki osobistej w oparciu o autorski program True You©.

Ma na swoim koncie ponad 1250 godzin sesji coachingu indywidualnego, ponad 1500 godzin szkoleń, warsztatów, coachingu zespołów i wystąpień publicznych. Pracuje w języku polskim i angielskim.
Autor książek: wydanej w 2011 roku, bazującej na jego 6 letniej przygodzie, podróżniczo-rozwojowej „Naga Asu” oraz „True You©, Ty™ – odkryj własną autentyczność, zbuduj świadomą markę, spełnij swój życiowy sukces ”*, która w 2016 roku ukaże się w sprzedaży.

Stale obecny w mediach, publikuje artykuły, udziela wywiadów, pełni rolę eksperta. Kocha podróże, miłośnik i znawca Azji południowej, pasjonat wspinaczek wysokogórskich i nurkowania, maratończyk.

Sesje z udziałem KONRAD WILK