Katarzyna Malinowska

Coach, trener, przedsiębiorca

Katarzyna Malinowska

Coach, trener, przedsiębiorca
facebook-icon
k.malinowska@inspiration.edu.pl

Życiorys

Life&language coach.  Właścicielka INSPIRATION Centrum Językowo – Szkoleniowego. Trener rozwoju osobistego i coach, przedsiębiorca. Kierownik biura Polskiego Stowarzyszenia Coachingu i Rozwoju w Łodzi.

Mgr filologii angielskiej, absolwentka studiów podyplomowych Public Relations, Akademii Zarządzania dla Metodyków i Właścicieli Szkół Językowych oraz Studium Coacha Life GWPS – Szkoła Coachingu Moniki Zubrzyckiej-Nowak. Ekspertka Kuźni Przedsiębiorczości przy Łódzkim Kongresie Kobiet. Twórczyni Projektu Zmiana.

Organizatorka łódzkich, cyklicznych spotkań „Kobiety! Czas na kawę” oraz warsztatów językowych „Let’s talk, LADIES”. Współpracuje z Przedsiębiorczą Kobietą w Łodzi, Łódzkim Kongresem Kobiet, Festiwalem Łódź, Miastem Kobiet oraz z kołami naukowymi Uniwersytetu Łódzkiego: SKN Ekobiznes oraz SKB ProBiz+. Prowadzi szkolenia dla firm, warsztaty rozwoju osobistego, coaching indywidualny (także w języku angielskim), oraz szkolenia językowe Business English dla ASM Centrum Badań i Analiz Rynku. W ramach wielu projektów powadziła min. warsztaty: „Twój wizerunek w biznesie”, „Nie tłumacz się działaj!”, „Projekt zmiana”, „Wolna od stresu”, „W poszukiwaniu spełnienia, czyli jak budować zdrowe poczucie własnej wartości” oraz „Biznes z Pasją” w ramach cyklu spotkań „Okiem Praktyka”. Pisze artykuły o tematyce rozwojowej dla portali Ty i Biznes, Imigomo oraz magazynu Law Business Quality.

Jej życiowe motto: Nie tłumacz się, DZIAŁAJ! Prywatnie mama 10 letniej Michaliny, mocno stąpająca po ziemi, pełna pasji i nie bojąca się wyzwań kobieta. Pracuje z kobietami, które marzą o realizowaniu zmian zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym. Inspiruje, motywuje, pomaga wyjść z życiowego impasu. Wie, że można żyć piękniej, pełniej i ciekawiej. To właśnie stara się przekazać swoim klientkom, inspirując je do podejmowania życiowych metamorfoz.

Sesje z udziałem Katarzyna Malinowska