Karolina Nikorowska

Psycholog, doradca zawodowy, trener, coach kariery.

Karolina Nikorowska

Psycholog, doradca zawodowy, trener, coach kariery.
facebook-icon googleplus-icon
karolina@coachingspace.pl

Życiorys

Ukończyła Psychologię kierowania na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Posiada międzynarodowy certyfikat trenera i coacha.

Ósmy rok szkoli z zakresu umiejętności osobistych i społecznych, tworząc programy wykorzystujące doświadczenie, niekonwencjonalne metody szkoleniowe i poczucie humoru. Prowadziła szkolenia m.in. dla firm SKANSKA, Coca-Cola, Delphi czy Mondelez International. Jest współautorem programów prozdrowotnych oraz prozdrowotnych aplikacji mobilnych.
Specjalizuje się w coachingu kariery, stosuje metodologię integrującą różne podejścia, często w sposób prowokujący osoby, które chcą czerpać satysfakcję z życia osobistego i zawodowego.

Szkoli z coachingu kariery i job-coachingu, a także z metod: Bilans Kompetencji, Indywidualny Plan Działania i innych w zakresie pracy z klientem w obszarze zawodowym. Autorka poradników planowania własnej kariery zawodowej, ćwiczeń z zakresu coachingu kariery. Współpracuje z uczelniami wyższymi prowadząc szkolenia dla słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu poradnictwa zawodowego. Wprowadza Wewnątrzszkolne Systemy Doradztwa Zawodowego. Każdego roku przeprowadza ponad 600 udokumentowanych konsultacji z zakresu kształtowania własnej kariery zawodowej, pracując jako doradca zawodowy, coach kariery dla osób długotrwale bezrobotnych, studentów, absolwentów, pracowników firm i korporacji. Członek Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych RP.

Prowadzi firmę CoachingSpace.


Karolina_Nikorowska

Sesje z udziałem Karolina Nikorowska