Karolina Nikorowska

Psycholog, doradca zawodowy, trener, coach kariery ACC ICF

Karolina Nikorowska

Psycholog, doradca zawodowy, trener, coach kariery ACC ICF
facebook-icon https://plus.google.com/116495702461638847583
608 260 777
karolina@coachingspace.pl

Życiorys

Ukończyła Psychologię Kierowania na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Posiada międzynarodowy certyfikat trenera i coacha. Od 2008 roku szkoli z zakresu umiejętności osobistych i społecznych, tworząc programy wykorzystujące doświadczenie, niekonwencjonalne metody szkoleniowe i poczucie humoru.

Prowadziła szkolenia m.in. dla firm SKANSKA, Coca-Cola, Delphi, RR Donnelley, Google czy Mondelez International. Jest współautorem programów prozdrowotnych oraz prozdrowotnych aplikacji mobilnych. Specjalizuje się w coachingu kariery, stosuje metodologię integrującą różne podejścia, często w sposób prowokujący osoby, które chcą czerpać satysfakcję z życia osobistego i zawodowego. Szkoli z coachingu kariery i jobcoachingu.

Autorka poradników planowania własnej kariery zawodowej, ćwiczeń z zakresu coachingu kariery. Opracowała i wprowadziła na rynek szkolenie „Coaching kariery – w poszukiwaniu dróg i możliwości™”, które zostało akredytowane przez International Coach Federation.

Współpracuje z uczelniami wyższymi prowadząc szkolenia dla słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu poradnictwa zawodowego. Wprowadza Wewnątrzszkolne Systemy Doradztwa Zawodowego, realizuje projekty Ministerstwa Edukacji wprowadzając doradztwo edukacyjno-zawodowe do każdego etapu edukacyjnego. Wicedyrektor krakowskiego oddziału International Coach Federation. Prowadzi firmę CoachingSpace.

Sesje z udziałem Karolina Nikorowska