KAROLINA NIKOROWSKA

Psycholog, doradca zawodowy, trener, coach kariery ACC ICF

KAROLINA NIKOROWSKA

Psycholog, doradca zawodowy, trener, coach kariery ACC ICF
facebook-icon

Życiorys

Ukończyła Psychologię kierowania na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Posiada międzynarodowy certyfikat trenera i coacha.

Od 2008 roku szkoli z zakresu umiejętności osobistych i społecznych, tworząc programy wykorzystujące doświadczenie, niekonwencjonalne metody szkoleniowe i poczucie humoru. Prowadziła szkolenia m.in. dla firm SKANSKA, Coca-Cola, Delphi, RR Donnelley, Google czy Mondelez International. Jest współautorem programów prozdrowotnych oraz prozdrowotnych aplikacji mobilnych.

Specjalizuje się w coachingu kariery, stosuje metodologię integrującą różne podejścia, często w sposób prowokujący osoby, które chcą czerpać satysfakcję z życia osobistego i zawodowego.

Szkoli z coachingu kariery i jobcoachingu. Autorka poradników planowania własnej kariery zawodowej, ćwiczeń z zakresu coachingu kariery. Opracowała i wprowadziła na rynek szkolenie „Coaching kariery – w poszukiwaniu dróg i możliwości™”, które zostało akredytowane przez International Coach Federation. Współpracuje z uczelniami wyższymi prowadząc szkolenia dla słuchaczy studiów podyplomowych z zakresu poradnictwa zawodowego. Wprowadza Wewnątrzszkolne Systemy Doradztwa Zawodowego, realizuje projekty Ministerstwa Edukacji wprowadzając doradztwo edukacyjno-zawodowe do każdego etapu edukacyjnego.

Wicedyrektor krakowskiego oddziału International Coach Federation.

Prowadzi firmę CoachingSpace