Karolina Cwalina

PCC ICF, life&business coach

Karolina Cwalina

PCC ICF, life&business coach
linkedin-icon instagram-icon facebook-icon
karolina.cwalina@cchcoaching.pl

Życiorys

Professional Certified Coach w ICF – PCC ICF. Absolwentka Wydziału Prawa oraz Studiów Podyplomowych „Coaching Profesjonalny” na Akademii Leona Koźmińskiego oraz „The Art and Science of Coaching” na Erickson International College -akredytowanego w Polsce przez Wszechnicę  Uniwersytetu Jagiellońskiego. Członek International Coach Federation (ICF). Kierownik Studiów Podyplomowych Akademia Coachingu na Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Białymstoku. Specjalizuje się w obszarach zarządzania oraz organizacji czasem.

Założycielka firmy szkoleniowo – coachingowej oraz autorka programu dla kobiet „Sexy zaczyna się w głowie” oraz „Sukces zaczyna się w głowie”, które oferują szeroki program warsztatowo – szkoleniowy. Specjalista w zakresie prowadzenia life coachingu, który wpływa na podniesienie jakości stylu życia. Na swoim koncie posiada wiele sukcesów w pracy zarówno z jednostkami indywidualnymi, jak i podczas przeprowadzonych warsztatów motywacyjnych w wielu firmach oraz wystąpieniach publicznych.

Specjalizuje się w pełnowymiarowym diagnozowaniu kompetencji pracowników: zarządzanie czasem, organizacja, wiara we własne możliwości, praca w zespole (team coaching), motywacja i wytrwałość.

Sesje z udziałem Karolina Cwalina