Karolina Cwalina-Stępniak

Akredytowany coach PCC ICF

Karolina Cwalina-Stępniak

Akredytowany coach PCC ICF
facebook-icon linkedin-icon
694 299 521
karolina.cwalina@cchcoaching.pl

Życiorys

Professional Certified Coach w ICF – PCC ICF oraz Family Coach. Przepracowała już ponad 2300 godzin z Klientami. Posiada certyfikat potwierdzający ukończenie treningu „Coaching Prowokatywny”, prowadzonego przez Jaapa Hollandera, akredytowanego przez Instytut Komunikacji Prowokatywnej PROVOCARE.
Absolwentka Wydziału Prawa oraz Studiów Podyplomowych „Coaching Profesjonalny” na Akademii Leona Koźmińskiego a także „The Art and Science of Coaching” na Erickson International College akredytowanego w Polsce przez Wszechnicę Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła szkolenie Family Coaching pod okiem Marylin Atkinson, założycielki Erickson International College oraz propagatorki coachingu na całym świecie. Członek International Coach Federation (ICF).
Specjalizuje się w obszarach zarządzania oraz organizacji czasem. Założycielka firmy szkoleniowo – coachingowej oraz autorka programu dla kobiet „Sexy zaczyna się w głowie”, który oferuje szeroki program warsztatowo – szkoleniowy. Na swoim koncie posiada wiele sukcesów w pracy zarówno z jednostkami indywidualnymi jak i podczas przeprowadzonych warsztatów motywacyjnych w wielu firmach oraz wystąpieniach publicznych. Występuje często w mediach  jako specjalista z zakresu rozwoju osobistego oraz pisze na różnorodnych portalach biznesowych oraz lifestylowych swoje felietony eksperckie. Stałe teksty: Business Insider Polska, Inn Poland, Sukces Pisany Szminką.
Autorka książki: “Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj/ Działaj/ Nie marudź”.
Specjalista w poradni Psychoterapeutyczno-Coachingowej Inner-Garden, Wykładowca na Studiach Podyplomowych “Coaching w biznesie” na Politechnice Białostockiej.

Sesje z udziałem Karolina Cwalina-Stępniak