Justyna Matras

Psycholog, trener, konsultant, coach specjalistka w zakresie działań HR

Justyna Matras

Psycholog, trener, konsultant, coach specjalistka w zakresie działań HR
facebook-icon
justyna.matras@entrepreno.pl

Życiorys

Psycholog, trener, konsultant, coach specjalistka w zakresie działań HR, wspólnik w firmie entrepreno. Zarządza zespołem trenerów i konsultantów w firmie szkoleniowej, pracuje także jako kierownik merytoryczny w projektach rozwojowych dla trenerów i coachów.

Absolwentka psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Trenera w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju wydany przez Edexcel i BTEC Professional Qualifications oraz Certyfikat Coacha Systemowego PRO.

Specjalizuje się w projektowaniu i realizacji złożonych projektów rozwoju kompetencji menadżerskich i trenerskich oraz związanych z funkcją HR, w których łączy role trenera, konsultanta i coacha. Realizuje projekty doradcze w obszarze HR na rzecz organizacji, w tym: diagnozy kompetencji metodą Development i Assessment Centre, tworzenia systemu ocen pracowników. Prowadzi warsztaty mające na celu diagnozę i poprawę funkcjonowania systemu komunikacji w firmach. Pracuje z zespołami podczas warsztatów twórczego myślenia i rozwiązywania problemów.

Sesje z udziałem Justyna Matras