Julia Ingram

Specjalista działu ds. Finansów

Julia Ingram

Specjalista działu ds. Finansów
jjdingram@gmail.com

Życiorys

Studentka I roku Neuropsychologii i Neurokognitywistyki na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego

Założycielka i główna koordynatorka Sekcji Zoopsychologii i Zooterapii w Kole Nauk Psychologicznych „Pragma”, aktywna działaczka w środowisku samorządu studentów na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz w środowisku Koła Nauk Psychologicznych „Pragma”.

Jest to jej pierwszy rok współpracy przy tworzeniu Konferencji Profectus – jako specjalistka ds. finansów zajmuje się m. in. pisaniem wniosków o dofinansowania, oraz pozyskiwaniem partnerów dla konferencji.

Jej prawdziwą pasją obok szeroko rozumianej psychologii jest m. in. jazda konna – od dziecka wychowana blisko natury fascynuje się także psychologią tych zwierząt, muzyka – w okresie kształcenia przed uczelnią wyższą przez osiem lat uczyła się emisji głosu, występowała na scenie jako solowa wokalistka a także przez pewien okres swojego życia była w szkole aktorskiej oraz przewodziła zespołowi muzycznemu.
W wolnych chwilach fotografuje, szydełkuje, wypala w drewnie, maluje oraz rysuje, pisze artykuły do gazety gminnej a także tworzy poezję, prozę i felietony.