Joanna Kudła

Koordynator Główny

Joanna Kudła

Koordynator Główny
facebook-icon
509 838 957
joanna.kudla892@gmail.com

Życiorys

Studentka Psychologii Stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Z Konferencją Profectus związana od 4 lat, w tym roku po raz drugi w roli Koordynatora Głównego Komitetu Organizacyjnego. 

Prezes Koła Nauk Psychologicznych PRAGMA działającego przy Instytucie Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zawodowo związana z Wszechnicą Uniwersytetu Jagiellońskiego gdzie pełni rolę menedżera do spraw projektów szkoleniowych. 

Interesują ją przede wszystkim zagadnienia związane z efektywnym zarządzaniem zespołem, motywowaniem pracowników oraz tym, jak relacje pomiędzy poszczególnymi członkami zespołów wpływają na ich efektywność. Swoją drogę odnajduje również w pomaganiu innym, dlatego aktywnie uczestniczy w organizowaniu akcji charytatywnych.

Przyszłość zawodową chce związać z psychologią pracy, organizacji i zarządzania. Stara się nieustannie rozwijać i zdobywać nowe umiejętności.

Wolny czas najczęściej spędza aktywnie, uwielbia podróżować, ale od czasu do czasu też zamknąć się w czterech ścianach z dobrą książką.

Sesje z udziałem Joanna Kudła