Jakub Rozbicki

Akredytowany coach ACC ICF

Jakub Rozbicki

Akredytowany coach ACC ICF

Życiorys

Akredytowany coach International Coach Federation na poziomie Associate Certified Coach. Ukończył Nauki Społeczne na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie na kierunku „Coaching w Biznesie”.
Posiada międzynarodową certyfikację International Coaching Certification (ICC), jest  także trenerem biznesu (GT Mentor) oraz doradcą zespołu Action Learning (GT Mentor). Posiada również certyfikat trenera coachingu biznesowego Coaching Clinic Licensing Program (CCLP). Skończył szkołę terapii krótkoterminowej (CTSR). Wykłada coaching dla studentów socjologii w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Jest kierownikiem programowym i wykładowcą studiów podyplomowych z coachingu na tejże uczelni.

Pomysłodawca i twórca unikatowego projektu łączącego coaching ze wspinaniem o nazwie „Po Grani Coachingu”, gdzie realizacja wartości obecnych w alpinizmie znajduje bezpośrednie przełożenie na sytuacje biznesowe.

W poprawnym definiowaniu i realizacji celów życiowych i szkoleniowych pomaga mu alpinizm, który uprawia profesjonalnie od 1989 roku. W latach 90 wytyczał bardzo trudne drogi na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, które są do dzisiaj uznawane są za ekstremy w polskim sporcie wspinaczkowym. Instruktor taternictwa Polskiego Związku Alpinizmu. Miłośnik tatrzańskich pejzaży, ciszy i górskich sportów.

Sesje z udziałem Jakub Rozbicki