Izabela Górska

Koordynator Główny

Izabela Górska

Koordynator Główny
linkedin-icon facebook-icon instagram-icon twitter-icon
883 470 690
izabela.gorska@konferencjaprofectus.pl

Życiorys

Studentka Psychologii oraz licencjatka Chemii środowiska na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuje we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie wspiera trenerów, coachów i facylitatorów, kreuje wizerunek  firmy mając bezpośredni kontakt z klientami. Współpracuje z menedżerami – przygotowując i organizując szkolenia otwarte i zamknięte.

Jest aktorką w firmie Re – Aktor, której misją jest podnoszenie kompetencji menedżerów przez szkolenia wykorzystujące techniki teatralne.

Jest liderem cyklicznych spotkań pasjonatów rozwoju osobistego MeetPRO – Kraków, gdzie odpowiada za zarządzanie i koordynowanie całej struktury organizacyjnej w Krakowie.

Jest mentorem w Sekcji Trenerskiej KNSP UJ, gdzie zrealizowała dwa projekty ( Szkolenia na Rajskiej organizowane przez WBP i ST KNSP UJ oraz BIG 5 organizowane przez grupę projektową ST KNSP UJ).
Należy również do Koła Nauk Psychologicznych PRAGMA.

Jako trenerka prowadzi warsztaty z zakresu: komunikacji, treningu twórczości, twórczego rozwiązywania problemów, wystąpień publicznych, public relations oraz zarządzania zespołem.

Od dziecka tworzy w głowie obraz siebie. Cały czas coś się zmienia, ale idea pozostaje taka sama – stać się kimś nowym, niepowtarzalnym i pełniejszym. Szuka wyzwań, nowych doświadczeń. Poprzez podróże zmienia swoje spojrzenia na świat. I wciąż i ciągle, projektuje swój styl życia.

Sesje z udziałem Izabela Górska