Iwona Gierłach

Coach, mentor, menedżer

Iwona Gierłach

Coach, mentor, menedżer
facebook-icon google+-icon
660 805 561
Iwona.gierlach@vesti.krakow.pl

Życiorys

Doświadczony menedżer, mentor oraz coach. Zaczynała swoją karierę w dziale sprzedaży. Najpierw w TPSA S.A., potem EC Engineering Sp. z o.o., gdzie zajmowała się sprzedażą oraz koordynacją procesu sprzedaży oprogramowania wspomagającego pracę inżynierów. Następnie awansowała i od 8 lat zajmuje stanowiska kierownicze.
4 lata pełniła funkcję Prezesa Zarządu w przedsiębiorstwie wykonującym badania i pomiary dla szeroko rozumianego przemysłu.   Jest założycielem Vesti Sp. z o.o.  zajmującej się coachingiem, mentoringiem i doradztwem zawodowym. Jest członkiem rady programowej fundacji „Pomiędzy” oraz dyrektorem jej małopolskiego oddziału.
Ukończyła studia oparte o struktury programu MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Dziennikarstwo i Filologię Polską na Uniwersytecie Pedagogicznym. Obecnie na III roku studiów doktoranckich na Uniwersytecie Pedagogicznym. Temat pracy badawczej będzie oscylował wokół zagadnień związanych z mentoringiem.
Ukończyła wiele szkoleń m.in. z zakresu budowania i zarządzania zespołem, prawa pracy, zarządzania projektami, zarządzania jakością. Umiejętności szkoleniowe doskonaliła m.in. na kursie „ROZVIYAK. Profesjonalny Trener Organizacji” a coachowanie w Szkole Coachów w Prorozvoyovo. Posiada też certyfikat zarządzania projektami Agile, AG/003460.
Prowadziła szkolenia dla m.in.: Royal Canin, Raiffeisen Banku, Grupy Kopernik, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz przeprowadziła ponad 800 godzin sesji coachingowych i treningów indywidualnych zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

Sesje z udziałem Iwona Gierłach