Dr Tatiana Krawczyńska-Zaucha

Dr n. hum., Global Executive & Leadership coach PCC ICF, trener biznesu, Członek Zarządu ICF Poland

Dr Tatiana Krawczyńska-Zaucha

Dr n. hum., Global Executive & Leadership coach PCC ICF, trener biznesu, Członek Zarządu ICF Poland
facebook-icon facebook-icon linkedin-icon
biuro@sedmo.pl

Życiorys

Dr nauk humanistycznych, biofizyk, kosmolog, adiunkt na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Jest Global Executive & Leadership PCC coachem, Executive Coachem w Marshall Goldshmit SCC, jedynym w Polsce StandOut Strengths Coachem oraz członkiem Zarządu International Coach Federation Polska. Prowadzi profesjonalne procesy coachingowe dla kadry menedżerskiej, zarządów i prezesów globalnych korporacji, mniejszych firm oraz dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać. Jej bogate doświadczenie jako coacha oraz elastyczny styl coachingu owocują nieprawdopodobną obecnością coachingową, która otwiera przestrzeń do pracy i odkryć dla każdego klienta. W nauczaniu coachingu kładzie nacisk na uważność w stosunku do siebie i klienta, samoświadomość jako coacha oraz budowanie doświadczenia i praktyki. Jest jedynym coachem w Polsce pracującym w Dolinie Krzemowej.

Posiada 12 letnie doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach na różnych poziomach strategicznego zarządzania. Ten fakt stanowi mocny fundament jej coachingu oraz otwarcia i zrozumienia potrzeb liderów i organizacji.

Jest niezwykłym trenerem biznesu. Jej szkoleń nie da się zapomnieć. Specjalizuje się w szkoleniach z rozwoju leadership i stylów zarządzania, budowania autentycznego i spójnego przywództwa, budowania High Performing Team, współpracy z emocjami, wielopoziomowej komunikacji i motywacji, rozwiązywania konfliktów oraz etyki biznesu i etyki coacha. Ukończyła wiele prestiżowych szkoleń i kursów, np. Transforming Communication™, StandOut© Strengths Coaching, czy Global Leader of the Future©.

Pracuje z pasją i uważnością.

Sesje z udziałem Dr Tatiana Krawczyńska-Zaucha

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram