Dorota Mastalska

Specjalista ds. Networkingu, wiceprezes Areny Biznesu

Dorota Mastalska

Specjalista ds. Networkingu, wiceprezes Areny Biznesu

Życiorys

Współtwórca grupy kapitałowej działającej w branżach: finansowej, prawnej, samochodowej, księgowej i edukacyjnej. Twórca, a obecnie wiceprezes zarządu Areny Biznesu – ogólnopolskiej organizacji dla przedsiębiorców.

Swoje doświadczenia w biznesie zdobywała od 2008 roku rozwijając wraz ze wspólnikiem firmę z branży edukacyjno-finansowej, która zatrudniała 350 osób. Wówczas odkryła siłę networkingu i stworzyła polską organizację dla firm, aby ułatwiać przedsiębiorcom zdobywanie klientów przez polecenia.

Od 13 lat organizuje ogólnopolskie konferencje dla osób przedsiębiorczych i przedsiębiorców, na których uczy ludzi m.in. jak budować biznes przez relacje. W jej konferencjach do tej pory wzięło udział około 35 500 osób.

Jej misją jest edukowanie ludzi z zakresu budowania biznesu opartego na relacjach, dlatego często można ją zobaczyć na scenie, podczas różnych biznesowych wydarzeń. Współpracuje z organizatorami konferencji, kongresów i eventów animując tam networking oraz łącząc ludzi ze sobą w myśl jej zasady: „Mądrzy przedsiębiorcy współpracują, pozostali konkurują.”

Jest absolwentką kierunków: dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz zarządzania firmą. Prywatnie – mama 6-letniej Martynki. Miłośniczka snowboardu, skoków spadochronowych i kultury góralskiej

Sesje z udziałem Dorota Mastalska