Dawid Bałutowski

Psycholog, coach, trener

Dawid Bałutowski

Psycholog, coach, trener
dawid.balutowski@grupapbe.pl

Życiorys

Dawid Bałutowski – psycholog, coach, trener z 11 letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla biznesu i pracowników oświaty.

Absolwent psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończył m.in. Akademię Treningu Interpersonalnego Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys i The Art & Science Of Coaching Wszechnicy UJ i Erickson Collage International.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu szeroko rozumianych kompetencji interpersonalnych, rozwoju osobistego i osobistej efektywności, umiejętności menadżerskich, wystąpień publicznych, budowania zespołu, treningach interpersonalnych i treningach asertywności oraz szkoleń dla trenerów. Zrealizował ponad 9000 godzin szkoleniowych, w tym ponad 3000 godzin szkoleń dla trenerów.

Właściciel firmy Grupa PBE, współwłaściciel marki BCB Szkolenia Coaching i współpracownik kilkunastu firm szkoleniowych.

Szkoli trenerów w ramach 4 różnych Szkół Trenerskich, w tym własnej Szkoły Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego BCB, którą prowadzi od 2015 roku. Prowadzi zajęcia na Wyższej Szkole Europejskiej.

 Autor licznych publikacji z zakresu zarządzania i komunikacji i prelegent ponad 100 konferencji. Prowadzi sesje business coachingu i life coachingu zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Prywatnie miłośnik muzyki, kina i dalekich wypraw. Prowadzi blog podróżniczy.

Sesje z udziałem Dawid Bałutowski