Dawid Bałutowski

Psycholog, coach, trener z 14 letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla biznesu, pracowników oświaty, trenerów i klientów indywidualnych.

Dawid Bałutowski

Psycholog, coach, trener z 14 letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla biznesu, pracowników oświaty, trenerów i klientów indywidualnych.
503 024 749
dawid@bcb-szkolenia.pl

Życiorys

Psycholog, coach, trener z 14 letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń dla biznesu, pracowników oświaty, trenerów i klientów indywidualnych. Absolwent psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończył m.in. Akademię Treningu Interpersonalnego Pracowni Psychologicznej Elżbiety Sołtys i The Art & Science Of Coaching Wszechnicy UJ i Erickson Collage International.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu szeroko rozumianych kompetencji interpersonalnych, rozwoju osobistego i osobistej efektywności, umiejętności menadżerskich, wystąpień publicznych, budowania zespołu, treningach interpersonalnych i treningach asertywności oraz szkoleń dla trenerów. Zrealizował ponad 10000 godzin szkoleniowych, w tym ponad 3000 godzin szkoleń dla trenerów.

Właściciel firmy Grupa PBE, współwłaściciel marki BCB Szkolenia Coaching i współpracownik kilkunastu firm szkoleniowych. Szkoli trenerów w ramach 3 różnych Szkół Trenerskich. Prowadzi zajęcia dla trenerów na Wyższej Szkole Europejskiej. Od 2015 roku z Elżbietą Cwynar – Budzińską tworzy markę BCB Szkolenia Coaching realizując, między innymi, Szkołę Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego BCB, warsztaty rozwoju osobistego połączone z podróżami, treningi i szkolenia otwarte.

Autor licznych publikacji z zakresu zarządzania i komunikacji, prelegent ponad 100 konferencji. Prowadzi sesje business coachingu i life coachingu zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw.

Prywatnie miłośnik muzyki, kina i dalekich wypraw. Prowadzi blog podróżniczy.

Sesje z udziałem Dawid Bałutowski