Daria Tomaszewska

Specjalista działu ds. HR

Daria Tomaszewska

Specjalista działu ds. HR
533 885 000
dtomaszewska08@gmail.com

Życiorys

Studentka II roku Psychologii Stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Prężnie działająca w środowisku studenckim na poziomie Instytutu: Wiceprezes Koła Nauk Psychologicznych PRAGMA, Członkini Rady Instytutu Psychologii Stosowanej oraz Przewodnicząca Starostów IPS-u, ale także w środowisku ogólnoakademickim, jako aktywny członek Stowarzyszenia All In UJ na stanowisku HR Assistant, również rozwijając swoje pasje oraz zdolności organizacyjne w filarach Nauka i Kultura.

Koordynatorka działu ds. finansów ubiegłorocznej Konferencji Studencko-Doktoranckiej PSYCHODEBIUTY.

W tym roku po raz pierwszy w Konferencji Profectus, jako Specjalista działu Human Resources, odpowiedzialna za komunikację w dziale Logistyki.

Od lat związana z wolontariatem (pod różnymi formami), początkowo działając lokalnie w Fundacji Klub Młodych Liderów, a obecnie m.in. w międzynarodowym szczycie  Open Eyes Economy, czy Festiwalu Krakowskich Organizacji Pozarządowych, a od zeszłego roku wspierając także Fundację Ronalda McDonalda.

Na co dzień nie lubi się nudzić i siedzieć w miejscu, dlatego chętnie podejmuje się nowych wyzwań zarówno w sferze zawodowej, jak i prywatnej. Interesuje się psychologią pracy i zarządzania, psychologią kliniczną oraz psychologią zeznań świadków i wyjaśnień, z której obecnie prowadzi badania.

Preferuje pracę w grupie, lubi spędzać aktywnie czas z przyjaciółmi i odkrywać smaki kuchni orientalnej. W wolnych chwilach uwielbia chodzić do teatru, tańczyć i czytać literaturę klasyczną.