Dagmara Miąsek

Psycholog, trener, certyfikowany coach A-Nc i ICC.

Dagmara Miąsek

Psycholog, trener, certyfikowany coach A-Nc i ICC.
facebook-icon
dmiasek@valuesteam.pl

Życiorys

Członek zespołu Values Team, Partner w Pracowni Satysfakcji, certyfikowany Coach A-Nc (Analytic-Network Coaching) oraz ICC (International Coaching Community). Konsultant Rozwoju Organizacyjnego FCODC, psycholog, doświadczony menedżer oraz trener umiejętności menedżerskich i osobistych.

 

Prowadzi team coachingi dla zespołów menedżerskich, projektowych, sprzedażowych, wspierając w osiąganiu efektu synergii dzięki skutecznej i otwartej komunikacji. W ramach coachingu indywidualnego pracuje m.in. z liderami doskonalącymi kompetencje przywódcze; z kobietami w zakresie wzmacniania pewności siebie, godzenia życia zawodowego z osobistym; z osobami, które chcą rozwijać się w zakresie komunikacji, współpracy, asertywności
i budowania dobrych relacji.

Realizuje projekty systemowe, których celem jest wdrażanie rozwiązań organizacyjnych w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, kultury organizacyjnej, innowacji.

Doktorantka w Szkole Głównej Handlowej. Autorka artykułów i rozdziałów książek dotyczących coachingu, innowacji, przywództwa. Prelegentka krajowych i międzynarodowych konferencji.