Bartłomiej Świstak Piotrowski

Networker, ekspert od budowania społeczności offline i konsultant startupowy, trener

Bartłomiej Świstak Piotrowski

Networker, ekspert od budowania społeczności offline i konsultant startupowy, trener
facebook-icon facebook-icon

Życiorys

Bartłomiej Świstak Piotrowski – networker, ekspert od budowania społeczności offline, business development manager i mentor.

Jest odpowiedzialny za strategię i konsultacje strategii wielu marek oraz zajmuje się budowaniem społeczności w realu. Jest liderem w takich markach jak: TEAM Kraków (klub rozwojowo networkingowy), Kraków Miastem Startupów (fundacja specjalizująca się w prestartupingu), startupuj.pl (marka szkoleniowa) oraz wyróżniającym się aktywistą w: #omgkrk (krakowska społeczność startupowa), Narzędziownia (szeroko rozumiana branża szkoleniowa z całej Polski), Centrum Obywatelskie (inkubator i akcelerator NGO).

W organizowanych i współorganizowanych przez Świstaka spotkaniach brali udział liderzy: Innovation Nest, Startup Poland, Reaktor Warsow, Urząd Miasta Krakow, Pirx oraz przedstawiciele kilkuset innych marek.

Prowadził szkolenia/konsultacje dla: Instytut Ekonomii Narodowego Banku Polskiego, Flytech, Fundacja My Pacjenci, Allbag i kilkudziesięciu innych. Kilkukrotnie występował w telewizji oraz artykułach mediów ogólnopolskich.

Od lat pomaga przedsiębiorcom, startupom i organizacjom pozarządowym w rozwiązywaniu ich problemów oraz od lat wspiera integrację lokalnych środowisk przedsiębiorców, startupowców oraz NGO i ruchów nieformalnych.