Artur Krupa

Coach, Trener, Facylitator, Konsultant

Artur Krupa

Coach, Trener, Facylitator, Konsultant

Życiorys

Tworzy inspirujące środowisko uczenia się dla uczestników szkoleń Wszechnicy UJ, szczególnie uczestników Szkoły Trenerów, Facylitatorów i Coachów.  Interesują Go wszelkie formy pracy, które umożliwiają  optymalne wykorzystanie różnorodności i potencjału uczestników grupy. Doradza (prowadząc mentoring i konsultacje) trenerom, coachom, facylitatorom, jak projektować efektywne procesy rozwojowe i skutecznie uzyskiwać certyfikaty potwierdzające kompetencje zawodowe.

Konsultuje projekty rozwojowe klientów dopasowując optymalne formy pracy rozwojowej.

Zaprasza do twórczego dialogu osoby i zespoły w sytuacjach kryzysowych, konfliktowych, szczególnych wyzwań rozwojowych. Prowadzi zespołowy i indywidualny coaching; bierze udział w długofalowych projektach doradczych wspierających zmianę organizacyjną. Jest członkiem międzynarodowego zespołu trenerów Erickson Coaching International.

We Wszechnicy UJ wszyscy kojarzą Go z wykorzystywaniem metod psychodramatycznych  w pracy z grupą.

Interesuje się warunkami sprzyjającymi budowaniu bezpiecznego środowiska pracy. Ciekawi Go przede wszystkim zjawisko kształtowania się ról zawodowych, społecznych, związanych z nimi ograniczeń oraz wzajemne oddziaływanie ról w sytuacji pracy zespołu.

Jest posiadaczem m.in. certyfikatu Professional Certified Coach przyznawanego przez International Coach Federation, certyfikatu Certified Professional Facilitator przyznawanego przez International Association of Facilitators, oraz certyfikatu trenera zarządzania wydanego przez Edexcel International.

Sesje z udziałem Artur Krupa