Anna Węgrzyn

Certyfikowany coach ICC, mentor i mediator.

Anna Węgrzyn

Certyfikowany coach ICC, mentor i mediator.

Życiorys

Praktyk i strateg biznesu z 25- letnim doświadczeniem. Zdobywała je kolejno w obszarach finansach, HR, sprzedaży, szkoleniach i coachingu. Prawnik z wykształcenia. Na swojej drodze edukacyjnej spotkała min. takich nauczycieli jak: Rafał Nykiel, Paweł Fortuna, Wojciech Eichelberger, Athony Robbins, Jaap Holender, Robert Cialdini, Harv Eker, Nick Vujcic.

Zawodowo specjalizuję się w zakresie sprzedaży, obsługi klienta i budowania marki. Jej kluczową kompetencją jest umiejętność łączenia ludzi , kreatywność oraz zarządzanie projektami. Autorka programu szkoleniowego dla firm Biznesowe Ewolucje, który ma na celu zarządzanie przez wartości oraz przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu. Coach ICC oraz mediator. Wspiera ludzi w rozwiązywaniu problemów i realizacji ich celów. Założycielka Magazynu Internetowego Zmiany w Życiu, którego misją jest budowanie świadomego życia. Obecnie, w Warszawie powstaje pierwsze stacjonarne Centrum Zmiany w Życiu. Właścicielka i Prezes Zarządu Annova Sp. z o.o. Sp.k.

Znajomi mówią, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Była zarówno w chmurach, latając na szybowcach, pracując jako stewardessa oraz pod wodą, nurkując z butlą wśród koralowców. Ostatnio przekroczyła kolejną granicę, przebywając pod wodą bez butli 4 minuty 20 sekund.

Sesje z udziałem Anna Węgrzyn