Anna Raimann

Coach ACC ICF, Trener, Facylitator

Anna Raimann

Coach ACC ICF, Trener, Facylitator
linkedin-icon facebook-icon

Życiorys

Akredytowany Coach ACC ICF, Certyfikowany Coach Grupowy i Zespołowy, Facylitator i Trener.

Ukończyła Zarządzenie Międzynarodowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, Psychologię Biznesu w Krakowskiej Szkole Biznesu, a także Coaching Biznesu w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości oraz Studia Zawodowe Coachingu ACSTH w Instytucie Komunikacji i Rozwoju Mukoid. Certyfikowany praktykiem GLA360 (Global Leadership Assessment) Marshall Goldsmith SCC.

Na co dzień wspiera osoby, zespoły i organizacje w rozwoju prowadząc indywidualne i grupowe, zespołowe coachingi, warsztaty rozwojowe i szkolenia. Pracuje najczęściej nad: zmianą nawyków, budowaniem i rozwijaniem biznesu, wprowadzaniem nowych produktów i usług na rynek, tematyką redukcji stresu, Mindfulness, a także pomaga organizacjom budować i rozwijać efektywne zespoły (teamhakerki.pl).

W sezonie letnim prowadzi swój autorski projekt FITOWO CAMP – boot camp dla kobiet, tydzień nauki zdrowego życia na Mazurach, gdzie poprzez codzienne treningi, odpowiednią dietę i rozwój osobisty podczas warsztatów i indywidualnych coachingów, uczestniczki uczą się zmiany nawyków na zdrowe.

Wykłada coaching na uczelniach wyższych i w szkołach coachingu.

Ostatnio jest też blogerką. Na swoim blogu medystacja.pl udostępnia proste techniki, które pomagają odzyskać spokój i poczucie wewnętrznego szczęścia.

Prywatnie Krakuska z Mazur lub Mazurka z Krakowa. Uwielbia zwierzęta, zwłaszcza wszelkiej maści psy.

Sesje z udziałem Anna Raimann

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram