Anna Czechowska

Anna Czechowska

ania@pozytywnadyscyplina.pl

Życiorys

Od ponad dziewięciu lat świadomie zmienia siebie i wspiera w zmianie innych. Jako coach towarzyszy przede wszystkim kobietom w odszukiwaniu autentycznej siebie, wychodzeniu z programów, ról i uwalnianiu się od społecznych oczekiwań. Nazywa to stawaniem po swojej stronie. Prowadzi również coaching rodzicielski. Pracuje stacjonarnie i online.

Ponad 6 lat temu jako jedna z trzech osób zaczęła promować w Polsce podejście Pozytywnej Dyscypliny w wychowaniu dzieci i w pracy z nimi. Prowadzi warsztaty dla rodziców dzieci –  tych małych, nieco starszych i nastolatków. Szkoli też opiekunów, wychowawców i nauczycieli w placówkach opiekuńczo-wychowawczych w całej Polsce.

Coaching zafascynował ją, gdy jej głównym zajęciem były tłumaczenia. Tłumaczy po dziś dzień i ustnie i pisemnie, między innymi warsztaty rozwojowe, coachingowe oraz poradniki, książki z zakresu szeroko rozumianego rozwoju i beletrystykę.

W swojej codziennej pracy stawia na eklektyzm,  różnorodność i autentyczność. Wierzy, że jedyną stałą jest zmiana, a praca z innymi jest fascynującą podróżą odkrywania siebie i stawania się mistrzem.

Facebook
Twitter
YouTube
LinkedIn
Instagram