Anita Michalska

Trener, coach

Anita Michalska

Trener, coach
facebook-icon linkedin-icon
kontakt@anitamichalska.pl

Życiorys

Anita Michalska jest absolwentką Politologii UJ oraz certyfikowanym coachem i trenerem Norman Benett Academy. Posiada certyfikat ukończenia Szkoły Transformacyjno-Rozwojowej w ramach Szkoły Doskonalenia Trenerów przez firmę GT Mentor. Ukończyła również dwa kursy zaawansowanych technik trenerskich – Hipocamp (firma Entrepreno), kurs I i II stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania oraz I stopnia Mind Body Bridging. Obecnie jest na drugim roku studium Psychologii Procesu w Instytucie Psychologii Procesu.

Od 4 lat prowadzi sesje coachingowe i mentoringowe z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Obecnie prowadzi warsztaty głównie wykorzystania narzędzi coachingowych m.in. w zarządzaniu i sprzedaży. Przeprowadziła ponad 500 godzin coachingowych i ponad 1200 godzin szkoleniowych.

Pod własną marką lub we współpracy z  firmami szkoleniowymi, prowadziłam projekty dla pracowników różnych szczebli (od zarządów po młodszych specjalistów), zarówno dla polskich, jak i zagranicznych firm.
Była trzykrotnie prelegentem  Konferencji Coachingowo- Trenerskiej Profectus oraz występowała na różnego rodzaju Targach Kariery.

Od sierpnia 2010 roku współtworzy doradztwo kredytowe Consiliaris Rozwiązania Finansowe gdzie od lipca 2014 roku pełni funkcję prezesa zarządu.

Promuje myślenie systemowe i kontrolowanie konceptualne (poprzez kulturę, wartości, misję i wizję firmy). Kładzie najmocniejszy nacisk na rozwój jednostki i firmy dzięki wydobyciu najważniejszych zasobów zarówno pracowników, jak i samej organizacji.

Wierzy, że dzięki uspójnianiu i upraszczaniu komunikacji (z innymi oraz ze sobą) porozumienie i rozwiązanie jest osiągalne nawet przy największym konflikcie, czy kryzysie. Wierzy, że „każde spełnione życie sprawia, że świat jest lepszym miejscem dla wszystkich ludzi”.

goldenline


 

anita_michalska logo

Sesje z udziałem Anita Michalska