Aleksandra Glinka

Psycholog zarządzania, coach, ekspert ds. rozwoju psychologicznego i strategicznego osób i firm

Aleksandra Glinka

Psycholog zarządzania, coach, ekspert ds. rozwoju psychologicznego i strategicznego osób i firm
facebook-icon twitter-icon
606265165
aleksandra.glinka@grupasynergia.com

Życiorys

Właściciel firmy konsultingowej Synergia Management. Od 12 lat pracuje z firmami i organizacjami jako psycholog, doradca biznesowy, facylitator procesów strategicznych i trener, a także jako psychoterapeuta i coach z osobami indywidualnymi w ramach swojej praktyki psychologiczno-coachingowej Synergia. Jest liderem merytorycznym kierunku psychologia oraz studiów podyplomowych Psychologia w biznesie i Psychologia rozwoju osobistego i zawodowego w Wyższej Szkole Europejskiej.

Specjalizuje się w rozwoju psychologicznym i strategicznym osób i firm, a w szczególności w opracowywaniu strategii biznesowych i rozwojowych, facylitowaniu procesów rozwojowych  i strategicznych, diagnozie organizacyjnej i psychologicznej, profesjonalnym rozwoju trenerów i menedżerów, rozwijaniu przedsiębiorczości i przywództwa w biznesie,  rozwijaniu odporności psychicznej oraz efektywności osobistej i zawodowej, a także w tematyce work/life balance i corporate weallness. Specjalizuje się coachingu zarządczym oraz rozwoju zawodowego, osobistego i duchowego.

Przeprowadziła ponad 6000 godzin szkoleniowych i dydaktycznych, ponad 700 godzin coachingowych i mentoringowych oraz 1200 godzin superwizji trenerskich i coachingowych.

 

Sesje z udziałem Aleksandra Glinka