Aleksandra Błaszczyk

Trenerka biznesu, coach kyzysowy, konsultantka HR

Aleksandra Błaszczyk

Trenerka biznesu, coach kyzysowy, konsultantka HR
facebook-icon youtube-icon

Życiorys

Trenerka biznesu i umiejętności interpersonalnych, coach kryzysowy i konsultantka HR, właścicielka firmy konsultingowej Fenix

Moją misją jest edukacja ludzi i organizacji w zakresie zdrowia psychicznego oraz wsparcie w rozwoju zgodnym z potrzebami, celami i wartościami.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w branży IT i centrach usług wspólnych jako Trener, HR Business Partner, Konsultant ds. Zarządzania oraz Manager do spraw Szkoleń.

Od blisko 15 lat wspieram organizacje, zespoły i osoby w rozwijaniu umiejętności społecznych i przywódczych, utrzymywaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym oraz optymalizowaniu procesów i stylu pracy w celu maksymalizacji wyników i satysfakcji.

Wykształcenie, które wspiera mnie w świadczeniu wysokiej jakości usług moim klientom jest ściśle powiązane z dziedziną psychologii i coachingu. Ukończyłam HR Management w Wyższej Szkole Europejskiej im. Józefa Tischnera, Art & Science of Coaching w Erickson College oraz Psychologię dla  Coachów we Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoją edukację poszerzyłam o Coaching i konsulting kryzysowy w Akademii Coachingu Kryzysowego. Jestem również certyfikowanym trenerem odporności psychicznej MTQ48.

W swojej karierze świadczyłam usługi szkoleniowe dla Luxoft Polska i Niemcy, Uber Centre of Excellence, Arvato Finance dla Google, Avanade i Akamai.

Sesje z udziałem Aleksandra Błaszczyk