Agnieszka Mesterhazy

Agnieszka Mesterhazy

facebook-icon instagram-icon youtube-icon
517 080 309
agnieszka.mesterhazy@konferencjaprofectus.pl

Życiorys

Studentka III roku Psychologii Stosowanej na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W tegorocznej organizacji Konferencji Profectus sprawdza się jako specjalista ds. marketingu.

 

W ubiegłych latach uczestniczyła w pracach komitetu organizacyjnego m.in.: IV Sympozjum Naukowo-Szkoleniowego pt. Rola Grup Balinta w Doskonaleniu Kontaktu Terapeutycznego oraz IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Człowiek Zalogowany.

Chociaż inspiruje ją poznawanie konferencji od strony organizacyjnej, to jednak “czuje miętę” do wystąpień publicznych, czego miała możliwość doświadczyć m.in. podczas IX edycji W Stronę Zmian, gdzie poprowadziła warsztat pt.Dlaczego człowiek jest niewolnikiem własnych decyzji? W jaki sposób trudne decyzje prowadzą nas do osiągnięcia celu? , oraz podczas projektu Best UJ Presentation, organizowanego w ramach Tygodnia Jakości Kształcenia 2016.

 

Na co dzień kieruje się mottem: “If you can dream it, you can do it” Walta Disneya.

Uwielbia podróże, w których może odkryć świat i nową część siebie. Kolekcjonuje piękne momenty i docenia z uśmiechem na twarzy każde napotkane doświadczenie.