Agnieszka Kotucz

Development designer, Facylitator

Agnieszka Kotucz

Development designer, Facylitator
facebook-icon linkedin-icon
698 412 211
agnieszka.kotucz@dconcept.pl

Życiorys

Od 2004 roku prowadzi projekty jako trener i facylitator. Jest współzałożycielką firmy DCONCEPT, w której koncentruje się na projektowaniu innowacyjnych rozwiązań rozwojowych dla organizacji. Specjalizuje się w tematyce: budowania roli lidera, zarządzania różnorodnością (w tym rozwojem kompetencji międzykulturowej), rozwijania kompetencji trenerskich i prezentacyjnych.
Jako facylitator prowadzi warsztaty i indywidualne konsultacje w obszarze doskonalenia wewnętrznych procesów organizacyjnych. Prowadzi szkolenia w ramach Train the Trainer dla trenerów wewnętrznych m.in. w Aon Hewitt, Heineken Kraków, RWE.
Szkoliła trenerów w ramach Szkoły Trenerów Wszechnicy UJ w Krakowie. Brała udział w międzynarodowych projektach wymiany doświadczeń w obszarze metod facylitacji i metodologii zarządzania wiekiem. W procesach rozwojowych koncentruje się na tworzeniu rozwiązań dostosowanych do oczekiwań i możliwości organizacji (głównie korporacyjnych) oraz opartych o aktywne metody wymiany wiedzy i doświadczeń. Jest członkiem SIETAR Polska.

Sesje z udziałem Agnieszka Kotucz