Warsztat – „Zarządzanie swoją energią w pracy i w życiu osobistym”

09 Cze 2019
15:00 - 19:00

Warsztat – „Zarządzanie swoją energią w pracy i w życiu osobistym”

Rosną wymagania wobec liderów, aby byli elastyczni, zorientowani nie tylko na zadania, lecz również na ludzi. Żeby się rozwijali, zarządzali zespołem i sobą. Jednak za mało mówi się o tym, że coraz trudniej sprostać tym wymaganiom w dzisiejszym, zabieganym świecie. Pomimo osiągnięć technologicznych, które mają na celu zaoszczędzenie naszego czasu i energii, wydaje się, że dzieje się dokładnie odwrotnie. Jesteśmy coraz bardziej zajęci, a co za tym idzie coraz bardziej zmęczeni.

Obok informacji to właśnie czas staje się najważniejszą wartością, która jednocześnie jest deficytowa. Natomiast w gabinetach coachingowych coraz częściej sygnalizowane jest wypalenie zawodowe i idąca za tym potrzeba zadbania o siebie.

Zapraszamy na warsztat, na którym przyjrzymy się sobie w aspekcie zarządzania swoją energią (w pracy lub w życiu osobistym). Będziemy pracować w oparciu o techniki coachingowe oparte na paradygmacie poznawczo-behawioralnym i humanistycznym − przyjrzymy się m.in. swoim wartościom, przekonaniom, priorytetom i innym czynnikom, mającym wpływ na motywację i organizację codziennego dnia. Nie zabraknie również przykładów z praktyki coachingowej.